Grupa HVAC jest wiodącym dostawcą, serwisem oraz wykonawcą inwestycji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych.

Firma założona w Polsce stopniowo nabiera zasięgu międzynarodowego, w skład której wchodzą firmy HVAC Service, HVAC Engineering oraz HVAC Technology.

HVAC Service  zajmuje się kompleksowym serwisem oraz obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa.

HVAC Engineering odpowiedzialny jest za kompleksowe rozwiązania techniczne oraz dostarczanie urządzeń na inwestycje związane z klimatyzacją, wentylacją, chłodnictwem, ogrzewaniem i nawilżaniem.

HVAC Technology od 2016 roku jest producentem rozdzielnic własnego projektu do automatycznej regulacji systemów HVAC w oparciu o sterowniki swobodnie programowalne sygnowane logo firmy i przez nią produkowane.

Firma wdraża oraz produkuje urządzenia i systemy klimatyzacji i wentylacji.  

Wszystkie podmioty tworzące Grupę HVAC wykorzystują doświadczenie oraz wiedzę zdobytą w trakcie działalności firmy przyczyniając się tym do uzyskania ugruntowanej pozycji na rynku HVAC dostarczając, serwisując i wykonując inwestycyjne w tej branży.

Grupa HVAC oferuje Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji, klimatyzacji precyzyjnej, wentylacji, chłodnictwa, ogrzewania, nawilżania i osuszania w oparciu o urządzenia renomowanych, światowych marek, w tym m.in.: Mitsubishi Electric, Hitachi, Fujitsu, Daikin, Lennox, Emicon, Swegon, Klimor, Frapol, Aero Star, Carel, Conbest, Condair, Wolf, Brötje, Viessmann, Danfoss, Stiebel Eltron.